یوسف کرمی : من نظارت استصوابی را به شکلی که تا کنون بوده یک ظلم می دانم .

یوسف کرمی از چهره‌های اصلاح‌طلب قزوین به‌عنوان نامزد در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد . وی که دبیر حزب اتحاد ملت در استان قزوین می باشد در جواب خبرنگاران گفت:
معتقدم که مردم باید در انتخابات حضور پیدا کنند. شاید خیلی از فراز و نشیب‌های زندگی موردقبول ما نباشد، ولی، به‌معنای این نیست که زندگی به پایان رسیده است. اگر بخواهیم نسبت به سرنوشتمان بی‌تفاوت باشیم، همان‌هایی که این وضعیت را برای ما خلق کردند، وضعیت بدتری را پیش‌ خواهند آورد؛ پس باید مردم حضور آگاهانه و مؤثر داشته باشند.

به‌نظر من اتفاقات آبان‌ماه اغتشاش نبود و باور ندارم که بی‌تدبیری عده‌ای را بتوان پشت اغتشاش پنهان کرد. کشور مملو از سرمایه است و بی‌کفایتی‌ها و بی‌تدبیری‌ها جامعه را به جایی کشانده که ۶۰ میلیون نفر برای اداره حداقل زندگی خود دچار مشکل هستند.

در سال ۸۸ مردمی که رأی داده بودند خواستند که رأیشان شمرده شود و این فتنه نبود. کسانی که ۸۸ را به آن وضعیت درآوردند به نظر من فتنه‌گر بودند، ولی، کسانی را که به‌دنبال حق خود بودند فتنه‌گر نامیدند.

من نظارت استصوابی را به این شکلی که تا اکنون بوده یک ظلم می‌دانم و این‌ها نه تنها در خدمت انقلاب و نظام نیستند، بلکه، تا الان رسالت اصلی آن‌ها شایسته‌زدایی بوده.من بر اساس اعتقادی که به کشور و ملتم دارم وظیفه خود دانستم که در این شرایط در انتخابات ثبت‌نام کنم.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*