رازمیان ، شهر بی شهردار!!

استان قزوین / عصر سخن

در حالی که به پایان سال ۹۷ نزدیک می شویم ، شهرداری شهر رازمیان ،مرکز بخش الموت غربی ، حدود دو ماه است که با سرپرست اداره می شود .

ایزد مهر زارعی ، شهردار سابق این شهر ، در حالی استعفای خود را تقدیم شورای شهر رازمیان نمود که انتقادات فراوانی به مدیریت وی وارد بود . مصوبات معطل مانده شورا ، عدم پرداخت حقوق کارکنان ، عدم تائید عملکرد ۶ ماهه اول سال ۹۷ از طرف شورای شهر و …. از جمله این انتقادات بود .

ایزد مهر زارعی بلافاصله پس از استعفا در پست معاونت شهرداری منطقه ۳ قزوین قرار گرفت که نشان از این امر بود که وی قبلا در این خصوص رایزنی نموده است .

با قبول استعفای زارعی از طرف شورای اسلامی شهر رازمیان در مورخه ۱۷ آذرماه ؛ سرپرستی شهرداری رازمیان بر عهده رشوند از کارمندان شهرداری رازمیان قرار گرفت و از طرف شورا شخصی با ۱۹ سال سابقه و دارای مدرک دکترای مدیریت اجرایی که هم اکنون معاونت یکی از سازمانهای شهرداری قزوین می باشد به عنوان شهردار انتخاب گردیده و به استانداری معرفی شد . متاسفانه بعد از گذشت یک ماه و نیم استانداری قزوین با این انتصاب موافقت ننمود که باعث از دست رفتن مدت زمان زیادی گردید .

شورای شهر رازمیان مجددا در پی انتخاب شهرداری دیگر می باشد به گفته منابع آگاه نام ۶ نفر برای تصدی این پست مطرح می باشد و شورای شهر رازمیان در حال بررسی سوابق ، تجربه و تخصص این افراد است .
اخیرا شایعاتی در مورد فشارهایی سیاسی و اداری به شورای شهر رازمیان در خصوص انتصاب افرادی خاص به گوش رسیده است که عصر سخن در پی ارتباط با نمایندگان شورای این شهر است تا صحت و سقم این شایعات را جویا شود . به محض اطلاع کامل از این موضوع مخاطبین محترم را در جریان خواهیم گذاشت .

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*