یاد روزهای آشنایی بخیر ( گزارشی از جلسه هم اندیشی سایت عصر سخن)

یادداشتی از سامان

سلام بر امام شهیدان، سلام بر خامنه ای، سلام بر هاشمی، سلام بر خاتمی و سلام بر سید اصلاحات قزوین قوامی.

عصر روز ۲۸ فروردین ماه به آدرسی در محله جانبازان قزوین رفتم وقتی از در ورودی عبور کردم به حیاط کوچک ساختمان رسیدم.

از چند پله بالا رفتم و رسیدم به سالن جلسات سایت خبری عصر سخن چه شور و هیجانی بر سالن حکم فرما بود مرا یاد سال های پر فروغ اصلاحات انداخت.

نسل سوم و چهارم اصلاح طلبان قزوین گرد هم جمع شده بودند نسلی که در این چند سال اخیر خوب حق شاگردی را ادا کردند.

امروز یاد جلسات هفتگی سران اصلاح طلب استان قزوین افتادم، وقتی سرم را به هر طرف میچرخاندم تاکندی ها، قوامی ها و علیخانی هایی را میدیدم که منتظر دیده شدن هستند، منتظر فرصتی که جا پای بزرگان اصلاحات بگذارند.

جلسه هفتگی سایت خبری عصر سخن، امروز با محوریت نقش فضای مجازی در انتخابات تشکیل شد.

حسین آذربایجانی فعال رسانه ای در این جلسه به نقش پر رنگ فضای مجازی در تعیین سرنوشت انتخابات گذشته اشاره کرد و گفت: محدودیت رسانه ملی برای تبلیغات نامزدها و سخت بودن و بسته بودن تبلیغات در رسانه های نوشتاری و شنیداری باعث شده که افراد زیادی برای تبلیغ کردن خود به فضای مجازی روی آورند.

آذربایجانی با اشاره به اینکه رسانه های فضای مجازی با مخاطب شناسی صحیح و بررسی نیازهای مخاطبین اقدام به نشر مطالب میکنند افزود: این رسانه ها از آنجایی که به نیاز جامعه پاسخ مثبت میدهند، میتوانند به راحتی مسیر جذب مخاطب و حفظ آن را طی کنند.

وی ادامه داد: دلیل بی میلی مردم به رسانه ملی این مورد است که، افراد تصمیم گیرنده برای ساخت برنامه ها در گذشته گیر افتاده اند و با این طرز فکر که هر برنامه یا خبری که در رسانه ملی تولید میشود باید مورد وثوق جامعه نیز قرار گیرد و هر شخصی که این برنامه ها را دوست ندارد منحرف و محکوم به دوست داشتن برنامه های تولیدی صدا و سیما است مخاطبین را از رسانه ملی دور کرده اند.

جلسه امروز مهمان های ویژه ای هم داشت که در راس آن ها، دکتر سیده منیره قوامی قرار گرفته بود سیده ای که این روزها به رغم ثبت نام در انتخابات شورای شهر قزوین از سوی مخالفان و ترسوها، لقب آقازاده را گرفته است.

ولی به راستی که آقازاده هم هست البته آقازاده به معنای واقعی کلمه، آقازاده ای که با تحصیل و تحقیق و تدریس آقازاده شد آقازاده ای که پدرش با زجر کشیدن ها، با حبس کشیدن ها در زمان طاغوت ، با گذاشتن عمرش برای خدمت به خلق و تحمل کردن تهمت ها و ناسزاها و نوکری برای اهل بیت آقا شد.

پدری که هر بار مسئولیتی را به او سپردند به نحو احسنت ماموریتش را به پایان رساند و ارزنی از بیت المال وارد زندگی نکرد، که اگر غیر این بود کوته نظران و فرصت طلبان تا به حال هزاران بار برایش پرونده ایجاد کرده و از او صلب آرامش میکردند سید ناصر قوامی با تحمل این سختی ها و بی مهری ها آقا شد تا آقازاده او سیده منیره قوامی امروز برای انتخاب شدن از سوی مردم شهرش منتظر اعلام تایید صلاحیت ها باشد.

حال باید منتظر ماند و دید با وجود اینکه در انتخابات شورای شهر نظارت استصوابی وجود ندارد و امکان تایید صلاحیت اصلاح طلبان بیشتر از انتخابات دیگر خواهد بود، مردم چه جوابی به این فرصت پیش آمده خواهند داد و آیا نامزدها بعد از اعلام صلاحیت ها میتوانند برای پیروزی تفکر اصلاحات از منافع شخصی خود بگذرند یا نه؟ برای رسیدن به جواب این سوال کمتر از ۱۰ روز دیگر صبر باید کرد.

مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم/ هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم.

یا حق

2 اشتراک ها&بازتاب ها

  1. سایت تبلیغاتی روز اندیش - یک میزبان
  2. سایت عصر تبلیغ - یک میزبان

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*